2win800x200

Акумулацијата Стрежево во јули, убавина која треба да се доживее (фотогалерија)

Јули 07, 2021
 

 

Секое годишно време носи своја убавина, а Стрежевската акумулација во јули има посебна магија. Причина повеќе да ја посетите Рекреативната зона на акумулацијата и да уживате во раскошниот колорит на природата

 

FB IMG 1625697713655

FB IMG 1625697716429

FB IMG 1625697720627

FB IMG 1625697723713

FB IMG 1625697726418

FB IMG 1625697729177

FB IMG 1625697731933

FB IMG 1625697734604

FB IMG 1625697737189

FB IMG 1625697739703

FB IMG 1625697741316

FB IMG 1625697744403

FB IMG 1625697747907

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани