2win800x200

СДСМ: Фотографии од Битола кои ги нема во отчетот од 116 страници на градоначалникот Коњановки 

Декември 09, 2023

 Интегрален текст од реакцијата на СДСМ Битола

 
Во брошурата "Мижи Асан, да ти јадам слатките" што  ја промовираше Коњановски, нема фотографии и од кривичните пријави против него и неговите директори, од одземените ингеренции оти работи незаконски, од потрошените скоро 70 милиони евра за 2 години, а 0 резултати! 
 
Во 2 години власт, Коњановски и ДПМНЕ срушија и уништија се што можеа во Битола! Кога и да добие шанса ДПМНЕ да управува со Битола, на градот му се случува катастрофа
FB IMG 1702137666222
 
FB IMG 1702137672796
 
FB IMG 1702137677836
 
FB IMG 1702137680772
 
FB IMG 1702137683653
 
FB IMG 1702137686676
 
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани