2win800x200

Детски снежни радости-снешковци во градинката „Естреја Овадија Мара“

Јануари 20, 2021

На снегот секогаш најмногу се радуваат децата, па на снежните радости им нема крај . Децата од градинкита „Естреја Овадија Мара“  направија убави снешковци по повод Меѓународниот ден на  снешкото .

 

снешко2

снешко3

снешко4

 

снешко5

 

снеско7

 

 снешко6

снешко7

 

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани