2win800x200

(Фото)Министерот Спасовски во СВР Битола

Јули 20, 2023

Проектот „Отворен кабинет“ на министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска продолжува во СВР Битола. 

Пред средбата со граѓани, министерот Спасовски ќе има работен состанок и брифинг со раководството на СВР Битола. Министерот Спасовски попладне на граничниот премин Меџитлија ќе оствари средба и со раководството на граничниот премин. 

 

IMG 3a87730fa7e750b162a2b81dd44bad6a V

IMG 0cf526bec69bbbce04263ba064997a01 V

IMG 37d9371c04f3bc03a7d61b6f1e9296eb V

IMG 07afd7fdec9ec67ed1f22b0ff91e1f2f V

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани