2win800x200

Неверојатни фотографии: Не е снег, од град побеле ски центарот Нижеполе

Мај 14, 2022
Фото: фб ски центар Нижеполе Фото: фб ски центар Нижеполе

Неверојатни фотографии објави на фб страна ски центарот Нижеполе, на кои планината е побелена како да наврнало снег,  но всушност белилото е од огромите количини на град кои заврнаа попладнево во небремето што го зафати  Потпелистерието. 

FB IMG 1652555845999

FB IMG 1652555842453

FB IMG 1652555838556

FB IMG 1652555834375

FB IMG 1652555830046

FB IMG 1652555822083

 

 

IMG 6b632c1bf34f7c6b9007214ebb674bf7 V

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани