Webp.net gifmaker

Верижен судир на пет возила на „Партизанска“

Мај 28, 2020

 

Пет возила се судрија попладнево после 18 и 40 часот во  верижен судир на улицата „Партизанска“ кај уличката која води кон населбата „Гратчето Пејтон“. Полицијата врши увид на лице место а на местото на настанот пристигна и екипа на Итната медицинска помош. Според очевидци судерени се три возила форд мондео, еден мерцедес и едно комби 

Повеќе информации очекувајте подоцна. 

соп1

даст

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани