2win800x200

(Фото) Градоначалникот Коњановски со црвени ружи на советничките и новинарките им го честита 8 Март

Март 07, 2024

Градоначалникот Тони Коњановски со црвени ружи им го честита 8 Март на советничките и новинарките на денешната седница на Советот на општина Битола. И СДСМ им подари цвеќиња на припадничките на понежниот пол во Советот на општина Битола. 

429850425 813713623899326 5211359760262446125 n

429889612 1448072079123266 9118880580426486916 n

431214694 3706341292917608 5778700080786444773 n

429836951 1106300323814486 3586492371855162008 n

429880411 422029583569047 1813897305547103602 n

429969977 1078893563324393 3642030038237328818 n

А.Б 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани