2win800x200

(фотовест) Екипи на НИСКОГРАДБА по невремето што ја зафати Битола излегоа на терен да ги санираат последиците

Август 20, 2022

Екипи на КЈП НИСКОГРАДБА Битола после невремето што ја зафати Битола излегоа на терен да ги санираат последиците од истото.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани