2win800x200

Златен залез над Битола и раѓање на млада месечина

Март 29, 2020

Денешниот златен залез на сонцето и изгрев на млада месечина  со својот објектив ги "улови" Јован Наумовски, кој е уште една потврда дека креативноста кај некои луѓе  нема граници дури и во време на ограничено движење кога  на сила е полициски час.

FB IMG 1585502416125

FB IMG 1585502421005

FB IMG 1585502427665

 

 

FB IMG 1585503858474

FB IMG 1585503863637

FB IMG 1585503869378

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани