2win800x200

Битолчанец каснат од куче скитник додека пазарувал

Јануари 28, 2021

 

На 27.01.2021 во СВР Битола, В.К.(45) од Битола пријавил дека во Градскиот пазар во Битола бил каснат од куче скитник.

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани