2win800x200

Врнеше во автобус на патот од Скопје за Битола

Јуни 14, 2018

Врнеше внатре во автобус кој сообраќаше од Скопје за Битола. Снимката ни ја испратија наши читатели. На неа се гледа како за време на поројниот дожд попладнево, вода прокапила низ вентилацијата во автобусот.

{YouTube}MxvFon_nJX0{/YouTube}

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани