2win800x200

Пред позната стоматолошка ординација во Битола, битолчанец бил физички нападнат од роднина

Јуни 25, 2024

СВР Битола соопшти- На 20.06.2024 во 21:00 часот во ПС од ОН Битола И.Д. (43)  од Битола пријави дека истиот ден во 16:00 часот во ординација во Битола по претходна расправија бил физички нападнат од страна на неговиот роднина Г.Б. (41) од Битола, при што се здобил со телесни повреди. СВР Битола работи на расчистување на настанот.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани