2win800x200

Тројца битолчани сите на 22 годишна возраст фатени со марихуана

Јануари 14, 2024

На 14.01.2024 околу 03,30 часот во СВР Битола, од страна на полициски службеници приведени се П.Т.(22), Х.С.(22) и Д.М.(22), сите од Битола, бидејќи при преглед на возило „опел“ во кое биле лицата, пронајдена и одземена е марихуана. По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани