2win800x200

СДСМ: Општина Битола ја поднела годишната сметка за 2023 година пред 10 дена

Март 07, 2024

Реакција на СДСМ Битола за годишната сметка на Општината

 

Градоначалникот Тони Коњановски и ДПМНЕ приредуваат досега невидена фарса!

 
Општина Битола ја поднела годишната сметка за 2023 година пред 10 дена!!!
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани